logo Apie mus Sprendimai Asortimentas Kontaktai lt en ru

Sandarūs maišeliai ir plastikinės apsauginės plombos Universal

Kliento situacija

Šiuo metu bendrovė UAB „Eurocash 1“ yra rinkos lyderė materialinių vertybių gabenime. Teikdama savo paslaugas bendrovė yra stabili, patikima bei novatoriška. Siekiant maksimalaus saugumo gabenant krovinį, neužtenka tik procedūrų vykdymo ir kontrolės, kas buvo vykdoma iki šiol. Norint dar labiau užtikrinti teikiamų paslaugų kokybę, šioje veiklos srityje turi būti naudojamos maksimalios saugos priemonės.
 
 
!

Sprendimas

Ieškant efektyvaus sprendimo pagerinti materialinių vertybių gabenimo procesą, kreipėmės į UAB „Vertybių sauga“. Pasiūlytas sprendimas išspręsti mūsų problemą buvo profesionalus ir platus - nuo sandarių maišelių pinigams iki plastikinių apsauginių plombų Universal ATM kasetėms bei gabenimo dėžėms.. Šie sprendimo būdai pašalino tikimybę, kad gabenimo procese įvyks neplanuotų savavališkų patikrinimų.
Plačiau apie produktą

Plastikinė apsauginė plomba Universal S; M; L

  • Saugumas:
  • Pakartotinis naudojimas:
  • Pristatymas per 24 val.: Taip

Kliento atsiliepimas

Materialinių vertybių gabenimas yra pagrindinė mūsų veiklos dalis, todėl mums labai svarbus maksimalus saugumas. Įdiegę papildomas priemones, mes padidinome transportuojamų krovinių saugumo faktorių. Taip sumažinome bendrą rizikos prielaidą, kadangi likusią 50% saugumo dalį sudaro procedūros ir kontrolė. UAB „Vertybių sauga“ pasiūlytos priemonės leido mums pasiekti nulinės žalos rodiklį.

Kuo galėtume padėti Jums?

Dirbame su daugeliu įmonių ir esame pritaikę joms įvairių sprendimų. Susisiekite su mumis ir mes pasiūlysime Jums tinkamiausią sprendimą.