logo Apie mus Sprendimai Asortimentas Kontaktai lt en ru

Apsauginiai vokai pieno mėginių transportavimui

Kliento situacija

VĮ „Pieno tyrimai“ – įgaliota nešališka pieno tyrimų laboratorija tirianti žalio pieno sudėtį ir kokybę. Nuo pat VĮ „Pieno tyrimai“ veiklos pradžios įmonė žalio pieno mėginių transportavimui naudojo plastikinius konteinerius. Kol reikėjo transportuoti mėginius tik didesniuose konteineriuose, kuriose tilpo iki 80 mėginių indelių, bėdų nekilo. Atsiradus tiesioginiam pieno mėginių surinkimui, kai mėginiai surenkami tiesiai iš pieno gamintojų ūkių, atsirado mažesnės talpos konteinerių poreikis, kuriose galima buvo transportuoti po 4 indelius. Deja, mūsų naudoti konteineriai buvo nepatogūs -  jie užėmė daug vietos, dažnai juos reikėdavo naudoti vos vienam mėginiui transportuoti. Konteineriai nuo transportavimo dažnai lūždavo ir pažeisdavo pačius mėginius.
!

Sprendimas

UAB „Vertybių sauga“ pasiūlė žymiai patogesnį mėginių transportavimo būdą - Apsauginius vokus. Jie ne tik kompaktiškesni už mini konteinerius, bet ir saugesni - net menkiausias voko pažeidimas laboratorijos specialistui būna akivaizdus, o tai leidžia įvertinti mėginio reprezentatyvumą. Taigi nuo 2007 m. eksperimento tvarka superkamo pieno mėginiams VĮ „Pieno tyrimai“ pradėjo naudoti vienkartinius apsauginius vokus, kurie nuo 2008 metų, galutinai atsisakius mini konteinerių, naudojami iki šiol.
Plačiau apie produktą

Apsauginiai vokai

  • Saugumas:
  • Pakartotinis naudojimas:
  • Pristatymas per 24 val.: Taip

Kliento atsiliepimas

Šis UAB „Vertybių sauga“ pasiūlytas sprendimo būdas mums leido pagerinti ne tik teikiamų paslaugų kokybę mūsų klientams, bet ir sumažinti išlaidas mėginių apsaugai juos transportuojant.

Kuo galėtume padėti Jums?

Dirbame su daugeliu įmonių ir esame pritaikę joms įvairių sprendimų. Susisiekite su mumis ir mes pasiūlysime Jums tinkamiausią sprendimą.