logo Apie mus Sprendimai Asortimentas Kontaktai lt en ru

Rotorinės apsauginės plombos Oli Lock dujų skaitikliams

Kliento situacija

Pagrindinė AB „Lietuvos dujos“ veikla – gamtinių dujų pirkimas (importas) ir pardavimas klientams, skirstymo paslaugų teikimas, racionalus gamtinių dujų skirstymo infrastruktūros vystymas. Įmonės misija – saugiai ir patikimai tiekti gamtines dujas, kad visiems gyventi būtų patogiau. Tiekdama dujas, įmonė dažnai susidurdavo su nesankcionuotais gamtinių dujų apskaitos sistemų pažeidimais. Problemos sprendimo būdų buvo ieškoma įmonės viduje, remiantis ilgalaike patirtimi bei vertinant atsirandančias naujoves rinkoje, tačiau tinkamo ir efektyvaus sprendimo rasti nepavyko.
!

Sprendimas

Pagal viešųjų pirkimų procedūrų reikalavimus UAB „Vertybių sauga“ pasiūlė geriausią sprendimą dėl gamtinių dujų apskaitos sistemų papildomų apsaugos priemonių įsigijimo. Buvo pasiūlytos įvairios plombavimo priemonės (plastikinės, metalinės, klijuojamos ir antimagnetinės) ir jų priedai. Pradėjus naudoti Rotorines apsaugines plombas OliLock dujų skaitikliamsAB „Lietuvos dujos“ ženkliai sumažino iškylančias problemas dėl gamtinių dujų apskaitos sistemų saugumo.
Plačiau apie produktą

Rotorinė apsauginė plomba OliLock

  • Saugumas:
  • Pakartotinis naudojimas:
  • Pristatymas per 24 val.: Taip

Kliento atsiliepimas

Pradėjus naudoti UAB „Vertybių sauga“ plombavimo sprendimus, sumažėjo nelegalus dujų vartojimas. Bendros informacijos apie naudą dar neturime, tačiau pastebėjome ryškius pavienių vartotojų atvejus, kai anksčiau deklaruojamas jų sunaudotų dujų kiekis dabar padidėjo kelis kartus.

Kuo galėtume padėti Jums?

Dirbame su daugeliu įmonių ir esame pritaikę joms įvairių sprendimų. Susisiekite su mumis ir mes pasiūlysime Jums tinkamiausią sprendimą.